Get Adobe Flash player

Kalbos ugdymas įvairioje veikloje

Kovo 30 dieną Gargždų lopšelyje-darželyje ,,Gintarėlis" vyko seminaras ,,Kalbos ugdymas įvairioje veikloje". Jau ankstyvajame amžiuje siekiame sudaryti sąlygas mankštinti pirštus, kad vaikas pradėtų taisyklingai kalbėti, gerai artikuliuoti garsus. Kai tobulėja rankų, pirštų judesiai, vaikas vystosi visapusiškai, teigė lopšelio-darželio "Gintarėlis" logopedė Diana Jarutienė.

Jau nuo rudens užsimezgęs bendradarbiavimas su spaustuve Print-it atnešė naujų idėjų į vaikų gyvenimą.  Popierius, kurį mums dovanojo spaustuvė, yra medžiaga vaikų kūrybiniams sumanymams realizuoti. Seminaro metu vyko paroda ,,Vaikas ir knyga". Parodos tikslai buvo- stiprinti vaiko socialinį statusą plėtojant sampratą apie knygą, ugdyti vaiko meninę saviraišką, gaminti, kurti knygeles, eksponuoti jas. Darželinukai į knygeles sudėjo savo išgyvenimus, svajones, supratimą apie supančią aplinką. Kūrybingi pedagogai išmokė naujų technikų, minčių perteikimo būdų. Į seminarą atvykę pedagogai iš Klaipėdos ir Klaipėdos rajono džiaugėsi mūsų idėja. Parodą vertino Print-It generalinis direktorius Tomas Kocius,, klientų aptarnavimo skyriaus projektų vadovė Jurgita Šlioževičiūtė, Švietimo skyriaus vyr. specialistė Irena Barbšienė ir visi seminare dalyvavę pedagogai.

Vaikų darbeliai nustebino svečius. Spaustuvės vadovai pakvietė atvežti parodą į spaustuvę, vaikus apdovanojo padėkos raštais. O vaikus labai nudžiugino kvietimas atvykti  ir patiems pamatyti , kaip gimsta tikra knyga. Todėl iki mokslo metų pabaigos priešmokyklinių grupių vaikai turės galimybę nuvykti į Print-It spaustuvę.

2011.03.30_1    2011.03.30_2