Šiandien mūsų įstaigoje vyko edukacinis renginys „Pievų gyventojai”, kurį organizavo ikimokyklinio ugdymo mokytojos Renata, Erika ir Kristina. Vaikus pasitiko smagūs personažai – Mergaitė, Bitė ir Boružėlė, kurie pakvietė leistis į pažintį su pievų gyventojais. Mažieji tyrinėtojai diskutavo apie bites, bitininko darbą, mokėsi, kaip elgtis gamtoje sutikus vabzdžius, tyrinėjo įvairius vabaliukus bei vabzdžius, naudodamiesi didinamaisiais stiklais ir pincetais. Renginio metu vaikų laukė įvairios STEAM veiklos: vabzdžių ir vabalų dėlionės, gyvenimo ratų dėliojimas, vabzdžių konstravimas iš gamtinių priemonių, vabzdžių „rentgeno“ nuotraukų tyrinėjimas šviečiančiose lentelėse, plakatų apžiūra bei pažintis su įvairiais pievų gyventojais. Lauke ugdytiniai stebėjo gyvas sraiges, sliekus, vorus, drugelius, skruzdėles, grambuolius ir kitus vabzdžius bei vabaliukus, atliko tyrinėjimo užduotis ir dalyvavo „sraigių lenktynėse“. Renginys vaikams suteikė daug džiugių emocijų, skatino smalsumą, tyrinėjimą, pažinimą bei domėjimąsi gamtos pasauliu.
Vyr. mokytoja Renata Liutikaitė-Lukošienė






