Gegužės 23 dieną Gargždų lopšelio-darželio ,,Gintarėlis” priešmokyklinio amžiaus ugdytinių komanda kartu su mokytojomis Edita Valančiūte ir Vaida Žalgiriene dalyvavo respublikinio projekto ,,Lietuvos mažųjų žaidynės” finaliniame renginyje, vykusiame Palangoje. Festivalio pagrindinė idėja skirta atskleisti vaikų fizinius gebėjimus ir puoselėti olimpines vertybes: draugystę, tobulėjimą ir pagarbą. Džiaugiamės galimybe dalyvauti šiame projekte ir puoselėti vaikų meilę fiziniam aktyvumui!!!
Daugiau nuotraukų puslapyje https://www.mazujuzaidynes.lt/apie-zaidynes/29



